Платформа Дистанційного Навчання Системи Безоплатної Правової Допомоги

Легко вести облік, легко давати завдання, легко ці завдання перевіряти, легко створювати новий контент. Порадьтеся з батьками учнів щодо зручного часу проведення онлайн-занять. В умовах дистанційного навчання розклад можна зміщувати в часі, наприклад розпочинати заняття пізніше, робити тривалу перерву, щоб учні могли перепочити, тощо. Особливо актуальним це є для навчання дітей з особливими освітніми потребами. ВШО забезпечує учнів відеопоясненнями, конспектом, тестами та можливістю відслідковувати свій навчальний прогрес. А вчителів – необхідними методичними рекомендаціями та прикладами застосування сучасних освітніх технологій.

платформи для дистанційного навчання

На платформу також можна завантажувати презентації, зображення, відео і аудіофайли. Якщо ви хочете переглядати текстові файли на платформі, то перед завантаженням конвертуйте їх за допомогою iSpring Flip (входить в Suite). Обсяг завантажених файлів, як і самого сховища, не обмежений. Можна завантажити безкоштовні плагіни, які дозволяють зв’язуватися з учнями в форматі відеоконференцій, а також бути учасником аудіочатов. Є можливість за допомогою такого плагіна скласти своє електронне портфоліо.

Курси Підвищення Кваліфікації Музкерівників Здо

Перший випуск доступний до перегляду на YouTube-каналах МОН та ЮНІСЕФ і на платформах MEGOGO та VoliaTV. Надає доступ до онлайн-курсів підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання. Alterra School Територiя iншого навчання відкриває свою екстернат-платформу ALTERRA ONLINE EXTERNAT. Ви зможете отримати доступ до матеріалів та тестів. Подробиці на їхній фейсбук-сторінці. В GetCourse можна створити тренінги — завдання, які можуть складатись з текстових вставок, зображень, відео та тестів (запитання з однією відповіддю).

Як Спробувати Платформу

І хоча сама програма безкоштовна, але обслуговування хостингу вам виллється в певну копієчку. У цьому випадку добре, якщо школа придбає хостинг і навчить усіх вчителів користуватися програмою https://fonddopomoga.org.ua/ Moodle. До розміщених матеріалів ви можете давати доступ не всім, що дуже зручно в організації диференційованого навчання. Інструкцію СБУ, що робити під час обстрілів та чого робити не можна.

Після реєстрації всі бажаючі отримають посилання та паролі для входу. Крім того, на час воєнного стану дистанційні школи надали безкоштовний доступ до навчання. Їхній перелік також був опублікований МОН. Навчання на базі університету. Навчання з використанням комп’ютерних технологій, система для навчання студентів що отримують освіту заочно.

Крім того, Міністерство освіти України спільно з компанією Google Україна створилиВсеукраїнський онлайн-розклад. STELLUS – повнофункціональний, побудований на web-технології, модульний комплекс програмного забезпечення для підтримки відкритої освіти. Комплекс легко вбудовується в навчальний процес коледжу, інституту, університету, академії чи школи. Комплекс надає весь необхідний інструментарій для створення дистанційних навчальних курсів, програмованих навчальних посібників і тестових завдань. Зазнали змін і види завдань, які пропонуються учням.

Звичні тестові завдання в умовах дистанційного навчання корисні для саморефлексії учнів. А для контрольних завдань ліпше знайти альтернативні форми, як-от тематичне есе, творче завдання тощо. Дистанційне навчання дає можливість розширити студентський контингент без помітного збільшення професорсько-викладацького складу і зростання витрат на матеріальне забезпечення навчального процесу.